טיולי הדן


בשאר ישוב שבגליל העליון ממוקמת חברת טיולי הדן, המציעה טיולים אטרקטיביים במקומות היפים ביותר בצפון באופני שטח, אופניים חשמליים או רכבי קלאב קאר. טיולי הדן הוקמה על ידי אורית וגיא זהבי, מתוך אהבה משותפת לרכיבת שטח על אופניים, ומתוך רצון עז לאפשר לכמה שיותר אנשים לחוות את החוויה המרגשת של רכיבת שטח בנקודות קסומות לאורך שמורות טבע, נחלים שופעי מים, מטעים ופרדסים.

כיום, לרשותה של חברת טיולי הדן צי מרשים של כלי תחבורה והיצע רב של פעילויות למטרות שונות ולסוגי אוכלוסייה ספציפיים.

אתה מתכנן להציע לה נישואין ורוצה לעשות את זה בדרך מקורית? מחפשים טיול יוצא מגדר הרגיל בטבע עם הילדים? יום הולדת של סבתא שרה מתקרב ואתם חושבים על פעילות משפחתית מיוחדת? בא לך לצ'פר את העובדים שלך ולהוציא אותם ליום כיף מגבש? מענה מדוייק לצרכים שלכם תוכלו לקבל אצלינו.

אם בכל זאת לא תמצאו את סוג הפעילות המתאימה לכם, טיולי הדן ערוכה לעצב לכם "טיול לפי דרישה". רק תגידו איך אתם אוהבים את הנחל שלכם, וטיולי הדן תדאג לתפור לכם טיול בדיוק לפי מידות, שיעלה על כל הציפיות.

כעסק משפחתי שנולד מאהבה גדולה לארץ ולטבע, עם אמונה שיש לכבד את הגוף ועם הידיעה שראוי כי כל אדם יחיה בסביבה שיש בה זרימה, מקימי החברה, אורית וגיא זהבי, עובדים עם הלב ושמים אתכם, המטיילים, במרכז. לכן, הם משקיעים את מירב המשאבים כדי שתקבלו חווית טיול מושלמת, על-ידי רכישת הציוד החדיש, המתקדם והאיכותי ביותר, ובאמצעות התייחסות לפרטים הקטנים ביותר שיעלו חיוך על הפנים שלכם.